Отвори го главното мени

Промени

Додадени 24 бајти ,  пред 9 години
с
Бот Додава: fa:خودکامگی
[[en:Autocracy]]
[[es:Autocracia]]
[[fa:خودکامگی]]
[[fiu-vro:Esiqvalitsus]]
[[fr:Autocratie]]
46.384

уредувања