Отвори го главното мени

Промени

Додадени 30 бајти ,  пред 9 години
с
Бот Додава: pa:੧੦ ਦਸੰਬਰ
[[nrm:10 Dézembre]]
[[oc:10 de decembre]]
[[pa:੧੦ ਦਸੰਬਰ]]
[[pag:December 10]]
[[pam:Disiembri 10]]
43.100

уредувања