Разлика помеѓу преработките на „Вера Менчик“

Додадени 24 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: simple:Vera Menchik
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Додава: simple:Vera Menchik)
[[pt:Vera Menchik]]
[[ru:Менчик, Вера Францевна]]
[[simple:Vera Menchik]]
[[sr:Вера Менчик]]
[[sv:Vera Menchik-Stevenson]]
374

уредувања