Разлика помеѓу преработките на „Александра Костенјук“

с
Бот Додава: simple:Alexandra Kosteniuk
с (македонски назив на шаблонот)
с (Бот Додава: simple:Alexandra Kosteniuk)
[[pt:Alexandra Kosteniuk]]
[[ru:Костенюк, Александра Константиновна]]
[[simple:Alexandra Kosteniuk]]
[[sl:Aleksandra Kostenjuk]]
[[zh:科斯坚纽克]]
374

уредувања