Разлика помеѓу преработките на „Александар Алехин“

Додадени 30 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: simple:Alexander Alekhine
с (Категорија:Починати во 1946 година)
с (Бот Додава: simple:Alexander Alekhine)
[[ro:Alexandr Alehin]]
[[ru:Алехин, Александр Александрович]]
[[simple:Alexander Alekhine]]
[[sk:Alexandr Alexandrovič Alechin]]
[[sl:Aleksander Aleksandrovič Aljehin]]
374

уредувања