Школки: Разлика помеѓу преработките

Додадени 32 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: nv:Chʼosh bitsʼaʼígíí
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: gl:Bivalvo)
с (Бот Додава: nv:Chʼosh bitsʼaʼígíí)
[[nn:Muslingar]]
[[no:Muslinger]]
[[nv:Chʼosh bitsʼaʼígíí]]
[[pl:Małże]]
[[pt:Bivalvia]]
2.317

уредувања