Разлика помеѓу преработките на „Храдец Кралове“

Додадени 37 бајти ,  пред 11 година
с
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Додава: tg:Градетс-Кралове)
[[sr:Храдец Кралове]]
[[sv:Hradec Králové]]
[[tg:Градетс-Кралове]]
[[uk:Градець-Кралове]]
[[war:Hradec Králové]]
3.205

уредувања