Разлика помеѓу преработките на „Ал Акса интифада“

Додадени 22 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: hr:Druga Intifada
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Додава: hr:Druga Intifada)
[[fr:Seconde Intifada]]
[[he:אינתיפאדת אל-אקצה]]
[[hr:Druga Intifada]]
[[id:Intifadhah al-Aqsha]]
[[it:Seconda intifada]]
59.415

уредувања