18 февруари: Разлика помеѓу преработките

Додадени 20 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: bug:18 Februari
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: krc:18 февраль)
с (Бот Додава: bug:18 Februari)
[[br:18 C'hwevrer]]
[[bs:18. februar]]
[[bug:18 Februari]]
[[ca:18 de febrer]]
[[cbk-zam:18 de Febrero]]
58.155

уредувања