Предлошка:Роден: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 12 години
с
нема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
{{#if:{{{1}}}|{{#if:{{{2}}}|[[Категорија:Родени на {{{1}}} {{{2}}}]]}} }}
{{#if:{{{1}}}|{{#if:{{{2}}}|{{#if:{{{3}}}|[[Категорија:Родени на {{{1}}} {{{2}}} {{{3}}}]]}} }} }}
{{#if:{{{2}}}|[[Категорија:Родени во {{{2}}} година]]}}
{{#if:{{{2}}}|{{#if:{{{3}}}|[[Категорија:Родени во {{{2}}} {{{3}}}]]}} }}
{{#if:{{{3}}}|[[Категорија:Родени во {{{3}}} година]]}}<noinclude>
 
==Начин на употреба==