Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Роден“

Одземени 13 бајти ,  пред 11 година
с
нема опис на уредувањето
с
с
{{#if:{{{2}}}|[[Категорија:Родени во {{{2}}} година]]}}
{{#if:{{{2}}}|{{#if:{{{3}}}|[[Категорија:Родени во {{{2}}} {{{3}}}]]}} }}
{{#if:{{{3}}}|[[Категорија:Родени во {{{3}}} година]]}}<noinclude>
 
==Начин на употреба==