Михаил Саакашвили: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 12 години
с
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: yo:Mikheil Saakashvili)
[[no:Mikheil Saakasjvili]]
[[oc:Mikheil Saakashvili]]
[[os:Саакашвили, Михаил Николозы фырт Михаил]]
[[pl:Micheil Saakaszwili]]
[[pt:Mikheil Saakashvili]]
46.384

уредувања