Разлика помеѓу преработките на „Хуан Карлос I“

Додадени 180 бајти ,  пред 10 години
с
Категорија:Родени во 1938 година
с (Бот Менува: an:Chuan Carlos I d'Espanya)
с (Категорија:Родени во 1938 година)
{{Шаблон:Монарси на Шпанија}}
 
[[CategoryКатегорија:Родени во 1938 година]]
 
[[CategoryКатегорија:Живи луѓе]]
[[Category:Родени во 1938]]
[[CategoryКатегорија:Луѓе од Рим]]
[[Category:Живи луѓе]]
[[CategoryКатегорија:Шпански владетели]]
[[Category:Луѓе од Рим]]
[[CategoryКатегорија:Римокатолички монарси]]
[[Category:Шпански владетели]]
[[CategoryКатегорија:Монарси во владеење]]
[[Category:Римокатолички монарси]]
[[CategoryКатегорија:Шпански инфанти]]
[[Category:Монарси во владеење]]
[[Category:Шпански инфанти]]
[[Категорија:Бурбонска династија во Шпанија]]
[[CategoryКатегорија:Франкова Шпанија]]
[[CategoryКатегорија:Кралеви на Ерусалим]]
[[CategoryКатегорија:Витези на Сантијаго]]
[[CategoryКатегорија:Витези на Алкантара]]
[[Категорија:Витези на Златното Руно]]
[[Категорија:Витези на Подвеската]]
[[CategoryКатегорија:Knights Grand Cross of the Order of the Dutch Lion]]
[[CategoryКатегорија:Витези на Орденот Слон]]
[[CategoryКатегорија:Витези на Малта]]
 
[[an:Chuan Carlos I d'Espanya]]
5.082

уредувања