Запад: Разлика помеѓу преработките

Додадени 23 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: ur:مغرب-سمت
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: be-x-old:Захад)
с (Бот Додава: ur:مغرب-سمت)
[[tr:Batı (yön)]]
[[uk:Захід]]
[[ur:مغرب-سمت]]
[[uz:Gʻarb]]
[[vec:Ovest]]
46.384

уредувања