Разлика помеѓу преработките на „Анри IV“

Додадени 13 бајти ,  пред 11 година
с
Категорија:Починати во 1610 година
с (Категорија:Родени во 1553 година)
с (Категорија:Починати во 1610 година)
[[Категорија:Француски кралеви]]
[[Категорија:Родени во 1553 година]]
[[Категорија:Починати во 1610 година]]
 
{{Link FA|ca}}
5.082

уредувања