Разлика помеѓу преработките на „Фердинанд II (Арагон)“

с
Категорија:Починати во 1516 година
с (Бот Додава: tr:II. Fernando; козметички промени)
с (Категорија:Починати во 1516 година)
 
[[Категорија:Родени во 1452]]
[[Категорија:Починати во 1516 година]]
[[Категорија:Луѓе од Сарагоса]]
[[Категорија:Династија Трастамара]]
5.082

уредувања