Категорија:Починати во 1792 година: Разлика помеѓу преработките

с
__HIDDENCAT__
с (Бот: Надкатегорија, Починати по години)
 
с (__HIDDENCAT__)
__HIDDENCAT__[[Категорија:Починати по години|1792]]
{{deathyr|179|2}}
{{Commons cat|1792 deaths}}
5.090

уредувања