Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1708 година“

с
__HIDDENCAT__
с (Бот: Надкатегорија, Родени по години)
 
с (__HIDDENCAT__)
__HIDDENCAT__[[Категорија:Родени по години|1708]]
{{birthyr|170|8}}
{{Commons cat|1708 births}}
5.082

уредувања