Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1679 година“

с
__HIDDENCAT__
с (Бот: Надкатегорија, Родени по години)
 
с (__HIDDENCAT__)
__HIDDENCAT__[[Категорија:Родени по години|1679]]
{{birthyr|167|9}}
{{Commons cat|1679 births}}
5.082

уредувања