Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1487 година“

с
__HIDDENCAT__
с (Бот: Надкатегорија, Починати по години)
 
с (__HIDDENCAT__)
__HIDDENCAT__[[Категорија:Починати по години|1487]]
{{deathyr|148|7}}
{{Commons cat|1487 deaths}}
5.082

уредувања