Категорија:Починати во 1354 година: Разлика помеѓу преработките

с
__HIDDENCAT__
с (Бот: Надкатегорија, Починати по години)
 
с (__HIDDENCAT__)
__HIDDENCAT__[[Категорија:Починати по години|1354]]
{{deathyr|135|4}}
{{Commons cat|1354 deaths}}
5.082

уредувања