Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1282 година“

с
__HIDDENCAT__
с (Бот: Надкатегорија, Родени по години)
 
с (__HIDDENCAT__)
__HIDDENCAT__[[Категорија:Родени по години|1282]]
{{birthyr|128|2}}
{{Commons cat|1282 births}}
5.082

уредувања