Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1063 година“

с
__HIDDENCAT__
с (Бот: Надкатегорија, Починати по години)
 
с (__HIDDENCAT__)
__HIDDENCAT__[[Категорија:Починати по години|1063]]
{{deathyr|106|3}}
{{Commons cat|1063 deaths}}
5.082

уредувања