Разлика помеѓу преработките на „Михаило Марковиќ“

Додадени 13 бајти ,  пред 10 години
с
Категорија:Починати во 2010 година
с (Категорија:Родени во 1923 година)
с (Категорија:Починати во 2010 година)
 
[[Категорија:Родени во 1923 година]]
[[Категорија:Починати во 2010 година]]
[[Категорија:Српски политичари]]
[[Категорија:Српски писатели]]
5.082

уредувања