Разлика помеѓу преработките на „Борка Талески“

Додадени 13 бајти ,  пред 11 година
с
Категорија:Родени во 1921 година
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Категорија:Родени во 1921 година)
[[Категорија:Комунисти|Тал]]
[[Категорија:Партизани|Тал]]
[[Категорија:Родени во 1921 година]]
[[Категорија:Починати во 1942]]
5.082

уредувања