Разлика помеѓу преработките на „Папа Лав XIII“

Додадени 13 бајти ,  пред 10 години
с
Категорија:Починати во 1903 година
с (Категорија:Родени во 1810 година)
с (Категорија:Починати во 1903 година)
[[Категорија:Религиски водачи]]
[[Категорија:Родени во 1810 година]]
[[Категорија:Починати во 1903 година]]
 
{{Link FA|fi}}
5.082

уредувања