Разлика помеѓу преработките на „Папа Лав XIII“

Додадени 13 бајти ,  пред 11 година
с
Категорија:Родени во 1810 година
с (Бот Додава: vi:Giáo hoàng Lêô XIII)
с (Категорија:Родени во 1810 година)
[[Категорија:Папи|Л]]
[[Категорија:Религиски водачи]]
[[Категорија:Родени во 1810 година]]
[[Категорија:Починати во 1903]]
 
5.082

уредувања