Еднодомен парламент: Разлика помеѓу преработките

с
Бот Менува: sv:Enkammarsystem
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: simple:Unicameral)
с (Бот Менува: sv:Enkammarsystem)
[[ro:Unicameralism]]
[[simple:Unicameral]]
[[sv:EnkammarparlamentEnkammarsystem]]
[[th:ระบบสภาเดี่ยว]]
[[tr:Tek meclislilik]]
3.205

уредувања