Источни Русини: Разлика помеѓу преработките

Одземени 15 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Менува: pl:Karpatorusini
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Менува: pl:Karpatorusini)
[[nl:Roethenen]]
[[os:Русинаг адæм]]
[[pl:Karpatorusini]]
[[pl:Rusini (Słowianie wschodni)]]
[[pt:Rutenos]]
[[ru:Русины]]
6.250

уредувања