10 април (починале): Разлика помеѓу преработките

Додадени 49 бајти ,  пред 12 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот: бришење на шаблон {{Без извори}})
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=март 2010}}
 
{| cellspacing="0" cellpadding="2" style="border-top:0px; {{#if: {{{боја|}}}|background-color:{{{боја}}}|background-color:transparent}};"
941.847

уредувања