Разлика помеѓу преработките на „Категорија:1877“

Додадени 32 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: sah:Категория:1877
с (Бот Додава: dsb, kn, lb, nl, qu, uk Менува: en)
с (Бот Додава: sah:Категория:1877)
[[ro:Categorie:1877]]
[[ru:Категория:1877 год]]
[[sah:Категория:1877]]
[[simple:Category:1877]]
[[sk:Kategória:1877]]
58.155

уредувања