Разлика помеѓу преработките на „Роберт Кох“

Додадени 27 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: be:Роберт Кох
с (Бот Додава: pnb:رابرٹ کوخ; козметички промени)
с (Бот Додава: be:Роберт Кох)
[[ar:روبرت كوخ]]
[[arz:روبيرت كوخ]]
[[be:Роберт Кох]]
[[bg:Роберт Кох]]
[[bn:রবার্ট কখ]]
2.774

уредувања