1985 во науката: Разлика помеѓу преработките

Додадени 24 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: pt:1985 na ciência
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Додава: pt:1985 na ciência)
[[hu:1985 a tudományban]]
[[pl:1985 w nauce]]
[[pt:1985 na ciência]]
[[ru:1985 год в науке]]
[[sv:Vetenskapsåret 1985]]
86.434

уредувања