Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Роден“

с
нема опис на уредувањето
с
с
{{#if:{{{1}}}|{{#if:{{{2}}}|[[{{{1}}} {{{2}}}]]}}}} {{#if:{{{3}}}|[[{{{3}}}|]]}}
{{#if:{{{1}}}|{{#if:{{{2}}}|[[Категорија:Родени на {{{1}}} {{{2}}}]]}} }}
{{#if:{{{1}}}|{{#if:{{{2}}}|{{#if:{{{3}}}|[[Категорија:Родени на {{{1}}} {{{2}}} {{{3}}}]]}} }} }}