1080-ти: Разлика помеѓу преработките

Додаден 21 бајт ,  пред 12 години
с
Бот Додава: eo:1080-aj jaroj
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Менува: an:Anyos 1080)
с (Бот Додава: eo:1080-aj jaroj)
[[de:1080er]]
[[en:1080s]]
[[eo:1080-aj jaroj]]
[[es:Años 1080]]
[[et:1080. aastad]]
3.205

уредувања