Разлика помеѓу преработките на „60-ти“

Додадени 45 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: eo:60-aj jaroj, gd:60an, sah:60-с
с (Бот Менува: an:Anyos 60)
с (Бот Додава: eo:60-aj jaroj, gd:60an, sah:60-с)
[[de:60er]]
[[en:60s]]
[[eo:60-aj jaroj]]
[[es:Años 60]]
[[et:60. aastad]]
[[ga:60í]]
[[gan:60年代]]
[[gd:60an]]
[[hr:60-ih]]
[[hu:60-as évek]]
[[ro:Anii 60]]
[[ru:60-е]]
[[sah:60-с]]
[[simple:60s]]
[[sk:60. roky 1. storočia]]
3.205

уредувања