Разлика помеѓу преработките на „80-ти“

Додадени 45 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: eo:80-aj jaroj, gd:80an, sah:80-с
с (Бот Менува: an:Anyos 80)
с (Бот Додава: eo:80-aj jaroj, gd:80an, sah:80-с)
[[de:80er]]
[[en:80s]]
[[eo:80-aj jaroj]]
[[es:Años 80]]
[[et:80. aastad]]
[[fr:Années 80]]
[[gan:80年代]]
[[gd:80an]]
[[hr:80-ih]]
[[hu:80-as évek]]
[[ro:Anii 80]]
[[ru:80-е]]
[[sah:80-с]]
[[simple:80s]]
[[sk:80. roky 1. storočia]]
3.205

уредувања