Разлика помеѓу преработките на „Дили“

Додадени 28 бајти ,  пред 11 година
нема опис на уредувањето
с (Бришење на "Colonial_flag_of_Dili.png", беше избришана од Заедничката ризница од страна на [[commons:User:Martin H.)
| imagesize =
| image_caption =
| image_flag = Bandeira Dili.PNG
| flag_size =
| image_seal = Díli.PNG
| seal_size =
| image_shield =
Анонимен корисник