560-ти: Разлика помеѓу преработките

Додадени 34 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: sr:560е, zh-yue:560年代
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Менува: an:Anyos 560)
с (Бот Додава: sr:560е, zh-yue:560年代)
[[sl:560.]]
[[sq:Vitet 560]]
[[sr:560е]]
[[su:560-an]]
[[sv:560-talet]]
[[uz:560-lar]]
[[zh:560年代]]
[[zh-yue:560年代]]
59.415

уредувања