Разлика помеѓу преработките на „Дили“

Додадени 18 бајти ,  пред 11 година
Откажано уредување 952591 (автор: 189.41.240.111 | Разговор) Other image was deleted at Commons
(Откажано уредување 952472 (автор: J. Patrick Fischer | Разговор))
(Откажано уредување 952591 (автор: 189.41.240.111 | Разговор) Other image was deleted at Commons)
<div align="center">
<gallery>
ImageFile:Dili fisher.jpg|Рибарско бродче
ImageFile:Gouverneurspalast klein.jpg|Владината палата
File:BandeiraColonial flag of Dili.PNGpng|Општинското знаме за време на португалското владеење (1962-1975)
</gallery>
</div>
11

уредување