Разлика помеѓу преработките на „Голосеменици“

Додадени 26 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: et:Paljasseemnetaimed Менува: el:Γυμνόσπερμα
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Додава: et:Paljasseemnetaimed Менува: el:Γυμνόσπερμα)
[[da:Nøgenfrøede]]
[[de:Nacktsamige Pflanzen]]
[[el:ΓυμνόσπερμοΓυμνόσπερμα]]
[[en:Gymnosperm]]
[[eo:Gimnospermoj]]
[[es:Gymnospermae]]
[[et:Paljasseemnetaimed]]
[[fa:بازدانگان]]
[[fr:Gymnospermes]]
24.401

уредување