Разлика помеѓу преработките на „Фолегандрос“

Додадени 4.783 бајти ,  пред 11 година
с
Создадена страница со: {{Infobox Greek Isles |име = Фолегандрос |изворно_име = Φολέγανδρος |слика = Fole abhang.jpg...
с (Создадена страница со: {{Infobox Greek Isles |име = Фолегандрос |изворно_име = Φολέγανδρος |слика = Fole abhang.jpg...)
(нема разлика)
13.850

уредувања