Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:УКЛО“

Нема измена во големината ,  пред 11 година
нема опис на уредувањето
с
{{Navbox
|name = УКЛО
|title = Состав на [[УКИМУКЛО|Универзитетот „Св. Климент Охридски“]] во [[Битола]]
|state = {{{state|{{{1|autocollapse}}}}}}
|titlestyle = background:darkgrey
13.850

уредувања