Разлика помеѓу преработките на „Дили“

Одземени 10 бајти ,  пред 11 година
Откажано уредување 950613 (автор: Euku | Разговор)
(Откажано уредување 950382 (автор: 189.41.242.19 | Разговор) FYI: IP was blocked on de:WP.)
(Откажано уредување 950613 (автор: Euku | Разговор))
Image:Dili fisher.jpg|Рибарско бродче
Image:Gouverneurspalast klein.jpg|Владината палата
File:Bandeira cidade de diliDili.PNG|Општинското знаме за време на португалското владеење
</gallery>
</div>
Анонимен корисник