Разлика помеѓу преработките на „Разговор со корисник:Guitardemon666/шаблон“

с
нема опис на уредувањето
с
с
 
<center><div class="usermessage">
[[File:Ambox question.svg|30px|Прашања?]] [[Википедија:Прашања|ПРАШАЊА]] [[File:Translation arrow.svg|70px|Questions?]] [[Википедија:Портал/Други јазици|QUESTIONS]] [[File:Ambox question.svg|30px|Прашања?]]<br>[[File:Ambox Content.svg|30px|Внимание!]] [[Википедија:Огласна табла за администратори|ПОТРЕБА ОД АДМИНИСТРАТОРСКО ВНИМАНИЕ]] [[File:Ambox Content.svg|30px|Внимание!]]</div></center>
 
<center><div class="usermessage"> [[File:Mail_reply.svg|left|100px|I shalt reply here!]][[File:Pictogram_reply.svg|right|100px|シテ ブガリ ダ ミ ヤヂテ クロ]]Одговарам на оваа страница.</br>I answer on this page.<br>Ich antworte auf dieser Seite.</br>Απαντάω σ' αυτήν την σελίδα.<br>Rispondo su questa pagina.<br>Отвечаю на этой странице.</div></center>
 
{{Архиви|слика=[[Слика:system-file-manager.svg|50п|A file cabinet.]][[Слика:Icon_file_cabinet.png|30п|And another file cabinet.]] [[Слика:golden_file_cabinet.png|35п|And another one...]][[Слика:File-manager.svg|45п|And yet again...]] [[Слика:Crystal Clear app file-manager.png|35п|And last but not least... a FILE cabinet!]]|
'''Разговори'''
13.850

уредувања