Разлика помеѓу преработките на „Разговор со корисник:Guitardemon666/шаблон“

с
нема опис на уредувањето
с (Креирана страница со: <center><div class="usermessage"> 30px|Прашања? ПРАШАЊА [[File:Translation a…)
 
с
* [[/Aрхива 5|Архива 5]]
* [[/Aрхива 6|Архива 6]]
 
* [[/Aрхива 7|Архива 7]]
'''Останато'''
*[[Разговор со корисник:Guitardemon666/temp|Стари кандидатури за админи]]
13.850

уредувања