Разлика помеѓу преработките на „Разговор со корисник:Guitardemon666/Aрхива 7“

с
Создадена страница со: {{разговор-архива}} ==Priberi jazikot== Selendro, prekini da navreduvaš najseriozen sum. Neznam koj tuka pati od kompleksi i ima prioblemi v...
с (Создадена страница со: {{разговор-архива}} ==Priberi jazikot== Selendro, prekini da navreduvaš najseriozen sum. Neznam koj tuka pati od kompleksi i ima prioblemi v...)
(нема разлика)
13.850

уредувања