Guitardemon666

Одземени 6.579 бајти ,  пред 11 година
с
нема опис на уредувањето
с
с
{{Викиодмор|type=long|back=веројатно никогаш.|image=Shipwreck Beach Zakynthos 2007 by BigAdam.jpg}}
 
<center><div class="usermessage">
[[File:Ambox question.svg|30px|Прашања?]] [[Википедија:Прашања|ПРАШАЊА]] [[File:Translation arrow.svg|70px|Questions?]] [[Википедија:Портал/Други јазици|QUESTIONS]] [[File:Ambox question.svg|30px|Прашања?]]<br>[[File:Ambox Content.svg|30px|Внимание!]] [[Википедија:Огласна табла за администратори|ПОТРЕБА ОД АДМИНИСТРАТОРСКО ВНИМАНИЕ]] [[File:Ambox Content.svg|30px|Внимание!]]</div></center>
 
{{администратор3}}
 
{| style="float: right; margin-left: 1em; margin-bottom: 0.5em; width: 242px; border: #000000 solid 1px"
|-
| <center> [[Слика:zlatnategla.jpg|center|151px]] </center>
|-
|<center> <small> За исклучителни придонеси на македонската Википедија </small></center>
|-
|{{userbox|white|lightgrey|<small><small><small>so&nbsp;what?</small></small></small><br><small><small><small>и&nbsp;шо?</small></small></small><br><small><small><small>und?</small></small></small>|Овој корисник има напишано полно статии кои биле избрани на главната страница.}}
|{{User:Guitardemon666/Корисничка Кутија/Атеист}}
|-
|{{userbox|red|yellow|[[File:SMirC-puke.svg|40px]]|'''[[Mентална ретардација|На овој корисник му се повраќа од новопечени Антички Македончиња и квази патриотчиња со испрани мозочиња.]]'''}}
|{{Корисник Администратор}}
|-
| {{Корисник bt}}
|{{Корисник:Azazel/Кутија|1=#6f8f9f|2=GOLD|3=#FFFFFF|4=#2f4f5f|сл=[[Слика:Early Cyrillic letter Dzelo.png|40px]]|оглас=Овој корисник се залага за прочистувањето на [[Македонски јазик|македонскиот јазик]] од современи странски зборови.}}
|-
|{{Корисник:Azazel/Кутија|1=#6f8f9f|2=GOLD|3=#FFFFFF|4=#2f4f5f|сл=[[Слика:SMirC-tongue.svg|45px]]|оглас=Овој корисник е [[инает|инаетчија]]'''.}}
|-
| {{Корисник Macbook}}
|-
| {{Не многу нормален}}
|-
| {{Скорпија}}
|-
| {{Комита}}
|-
| {{Чкембар}}
|-
| {{Корисник Гитара}}
|-
| {{Корисник Клавир}}
|-
| {{Металец}}
 
|-
| [[Image:Inverted Pentagram.svg|center|180px|Пентаграм]]<br><center> <small> само се зафркавам со сите верници во исус, сатаната, алах, брама, дедо мраз и баба рога! </small> </center>
| style="text-align: center" | '''[[Википедија:Вавилон]]'''
|-
| {{Корисник bt}}
|-
| {{Корисник mk}}
|-
| {{Корисник en-5}}
|-
| {{Корисник de-5}}
|-
| {{Корисник el-5}}
|-
| {{Корисник bg-4}}
|-
| {{Корисник ru-3}}
|-
| {{Корисник sr-3}}
|-
| {{Корисник hr-3}}
|-
| {{Корисник it-3}}
|-
| {{Корисник nl-2}}
|-
| {{Корисник fr-2}}
|-
| {{Корисник es-2}}
|-
| {{Корисник ja-1}}
|-
| {{Корисник ko-1}}
|-
| {{Корисник sq-0}}
|- | [[Image:Inverted Pentagram.svg|center|180px|Пентаграм]] |- |<center> <small> само се зафркавам со сите верници во исус, сатаната, алах, брама, дедо мраз и баба рога! </small> </center>
|-
|
|}
 
Not being brainwashed is a crime in today's world. Being brainwashed however, means you are a patriot. By 'today's world' I mean of course: Macedonia, Turkmenistan and North Korea. What a pleasant company to be in. Cheers guys, you make me proud to be one of you. Now go play with your ancient shields and spears.
 
<center><big><big><big><big><big>добредојде</big></big></big></big></big></center> <br />
 
<center><big><big><big><big><big>welcome</big></big></big></big></big></center> <br />
 
<center><big><big><big><big><big>willkommen</big></big></big></big></big></center> <br />
 
<center><big><big><big><big><big>καλώς ήρθες</big></big></big></big></big></center> <br />
 
<center><big><big><big><big><big>добро пожаловать</big></big></big></big></big></center> <br />
 
<center><big><big><big><big><big>benvenuto</big></big></big></big></big></center> <br />
 
<center><big><big><big><big><big>welkom</big></big></big></big></big></center> <br />
 
<center><big><big><big><big><big>歓迎する</big></big></big></big></big></center> <br />
 
<center><big><big><big><big><big> 환영 </big></big></big></big></big></center>
 
 
==Места==
===Сум бил===
====[[Австралија]]====
*[[Данденонг]], [[Слика:Flag of Victoria (Australia).svg|Знаме на Викторија|25px]], [[Викторија (Австралија)|Викторија]], [[Слика:Flag of Australia.svg|Знаме на Австралија|25px]] [[Австралија]]
*[[Мелбурн]], [[Слика:Flag of Victoria (Australia).svg|Знаме на Викторија|25px]] [[Викторија (Австралија)|Викторија]], [[Слика:Flag of Australia.svg|Знаме на Австралија|25px]] [[Австралија]]
 
====[[Америка]]====
*[[Колумбус, Охајо|Колумбус]], [[Слика:Flag_of_Ohio.svg|Знаме на Охајо|25px]] [[Охајо]], {{САД}}
*[[Њујорк]], [[Слика:Flag of New York.svg|Знаме на Њујорк|25px]], [[Њујорк (сојузна држава)|Њујорк]], {{САД}}
 
====[[Европа]]====
 
=====Босна и Херцеговина=====
*[[Мостар]], [[Слика:Flag of the Federation of Bosnia and Herzegovina.svg|Знаме на ФБиХ|25px]], [[Федерација на Босна и Херцеговина|ФБиХ]], {{BIH}}
*[[Неум]], [[Слика:Flag of the Federation of Bosnia and Herzegovina.svg|Знаме на ФБиХ|25px]], [[Федерација на Босна и Херцеговина|ФБиХ]], {{BIH}}
 
=====Бугарија=====
*[[Благоевград]], {{BGR}}
*[[Сандански]], {{BGR}}
*[[Софија]], {{BGR}}
*[[Ќустендил]], {{BGR}}
 
=====Германија=====
*[[Берлин]], [[Слика:Flag of Berlin.svg|Знаме на Берлин|25px]] [[Берлин]], {{DEU}}
*[[Вајмар]], [[Слика:Flag of Thuringia.svg|Знаме на Тирингија|25px]] [[Тирингија]], {{DEU}}
 
=====Грција=====
*[[Атина]], {{GRC}}
*[[Едеса]], {{GRC}}
*[[Касторја]], {{GRC}}
*[[Катерини]], {{GRC}}
*[[Синдос]], {{GRC}}
*[[Тесалоники]], {{GRC}}
*[[Флорина]], {{GRC}}
 
=====Косово=====
*[[Приштина]], {{KOS}}
 
=====Македонија=====
*[[Берово]], {{flagicon|MKD}} [[Република Македонија|Македонија]]
*[[Битола]], {{flagicon|MKD}} [[Република Македонија|Македонија]]
*[[Велес]], {{flagicon|MKD}} [[Република Македонија|Македонија]]
*[[Гостивар]], {{flagicon|MKD}} [[Република Македонија|Македонија]]
*[[Кавадарци]], {{flagicon|MKD}} [[Република Македонија|Македонија]]
*[[Кичево]], {{flagicon|MKD}} [[Република Македонија|Македонија]]
*[[Охрид]], {{flagicon|MKD}} [[Република Македонија|Македонија]]
*[[Прилеп]], {{flagicon|MKD}} [[Република Македонија|Македонија]]
*[[Ресен]], {{flagicon|MKD}} [[Република Македонија|Македонија]]
*[[Скопје]], {{flagicon|MKD}} [[Република Македонија|Македонија]]
*[[Струга]], {{flagicon|MKD}} [[Република Македонија|Македонија]]
*[[Струмица]], {{flagicon|MKD}} [[Република Македонија|Македонија]]
 
=====Русија=====
*[[Москва]], {{RUS}}
 
=====Србија=====
*[[Белград]], {{SRB}}
*[[Ниш]], {{SRB}}
 
======Војводина======
*[[Врбас]], [[Слика:Flag of Vojvodina.svg|Знаме на Војводина|25px]], [[Војводина]]
 
=====Унгарија=====
*[[Будимпешта]], {{HUN}}
 
=====Хрватска=====
*[[Дубровник]], {{HRV}}
*[[Сплит]], {{HRV}}
 
=====Црна Гора=====
*[[Бар]], {{MNE}}
*[[Подгорица]], {{MNE}}
*[[Улцињ]], {{MNE}}
*[[Херцег Нови]], {{MNE}}
 
===Сум поминал===
====[[Азија]]====
 
====[[Америка]]====
 
====[[Европа]]====
 
 
[[el:Χρήστης:Guitardemon666]]
[[en:user:guitardemon666]]
13.850

уредувања