Разлика помеѓу преработките на „Британско кралско семејство“

(nelicencirana slika)
<gallery>
Image:Queen Duke Canadian Portrait.JPG|<small>Кралицата и Војводата од Единбург</small>
ImageFile:Charles and Camilla Jamaica 2008.jpg|<small>Принцот од Велс и и Војвотката од Корнвол</small>
Image:Duke_of_York_with_daughters.jpg|<small>Војводата од Јорк и Принцезите Беатриса и Евгенија од Јорк</small>
Image:Lady louise.jpg|<small>Грофот и Грофицата од Весекс со Леди Луиса Виндзор</small>