Разлика помеѓу преработките на „Гого Ивановски“

Додадени 43 бајти ,  пред 10 години
с
Брзо додавање категорија Скопјани (со користење на HotCat)
с (Брзо додавање категорија Членови на ДПМ (со користење на HotCat))
с (Брзо додавање категорија Скопјани (со користење на HotCat))
 
[[Категорија:Членови на ДПМ]]
 
[[Категорија:Скопјани]]